Malt Ve Multivitamin Kullanımı Hakkında

mehtapkaplan

Merhaba dostlar. Canlı destekten aslında sorunumu yazıyorum ama cevap alamıyorum sanırım bağlantıda bi problem var.. Kedim 6 aylık kilosu en son 4200 dü. Cinsi : scottish fold golden.

Gimtac Multi - Vitamin Kedi Macunu ve,

Gimtac Mal aldım.

Kaç günde bir yada günlükmü, ne kadar miktarda verebilirim bilgi alabilir miyim sizlerden?

2 CEVAP

Kedinizin hem cinsinden hem de yaşından dolayı çok fazla malt vermeyin haftada 2-3 kere 2şer santim yeterli, multivitamini ise 2 günde 1 ,2şer santim vermenizi tavsiye ederim

CakilYavrukus

İkisinden de aynı gün verme. Günlük 5-6 cm vermeniz de bir sorun yok zaten prospektüsünde de durum böyle. Tek sorun kediniz 6 aylık ama kilosu fazla gibi. Yani daha fazla almazsa sorun olmaz