Kito Kedi Maması

Seldaonal

Merhaba herkese, kito kedi maması kullanan var mı. Ne gibi gözlemleriniz oldu

2 CEVAP

GzdeAkbuz

Evet dedim yerli mama alıp denemek istedim kedim ilk başta yedi Proplandan geçiş yaptık o sıra sonra kusmalar başladı kampanya vardı 5 paket elimde kaldı resmen sokak hayvanları bile ilk başta yediler sonralari koklayıp uzaklasmaya başladılar nedenini anlayamadim ama kedim iki gün dop dolu olan kasesinden yememeye başladı geliyor gidiyor ağzını sürmüyor öyle bi andı kiloda verdi tabi baya kötüydü bu süreç bu arada kedim Kitoya kadar hiç mama ayrımcılığı yapmamisti arada önüne koyup deniyorum katiyen yemiyor

Seldaonal

Benim kedimin de tüyleri keçe gibi oldu. Yemiyor şu an. İçeriği iyi gibiydi ama, anlamadım neden böyle oldu. Zayıfladı.