Kedi Üşüyomudur

Lilyyyy6

Kedim cama gidiyo tüyleri buz gibi oluyo geldiğindr üşüyomudur

6 CEVAP

Twoo

Kediler camdan bakmayı severler, kalorifer açıksa sıkıntı olacağını düşünmüyorum mermere belki battaniye örtebilirsiniz.

Sezgek

Yaşadığınız bölgede hava çok soğuksa üşütebilir camı çok seviyorsa cam önüne yatak dalan koyabilirsiniz yada bir battaniye falan serebilirsiniz

Lilyyyy6

Çok seviyo camı sürekli gidiyo kalorifer açıylrum kedi için hiç yanına gitmiyo hani sıcak sevmiyo gibi kedim camı kapattım hasta olmasın diye oturduğu yere de camda pike gibi bişey serdim umarım hasta olmaz

Sezgek

Kediler genel olarak camı severler bizim kızda yazın hep camın içindedir kışın da evini koyup perdeyi açarım hep evininim içinden bakınır siz yapabileceğiniz şeyleri yapmışsınız artık zaten evin içi sıcaktır pidede varken kolay üşütmez diye düşünüyorum

Lilyyyy6

Tamam teşekkürlerr

sitedizayn

ocak ayının bu son gününde ve bu soğukta dışarda olan kedileri düşünürsek evin içinde olan kedilerin üşüyeceğini sanmıyorum bizimkilerin üstüne bazen bir şeyler örtüyorum sonra bakıyorum örtünün altından çıkmışlar, zaten kediler kışa girerken kürk değiştiriyorlar yani şu anda kışlık tüyleri var ...