Uygun Yavru Kedi Mama Önerisi

Cattoscarr

Merhaba 7 aylık kedime felicia tavuklu mama veriyordum ama tüy dökümü yaşamaya başladı kedim önerebileceğiniz uygun kedi maması varmı

9 CEVAP

salihaondag8

Cool Cat marka mystic bonacibo reflex purina one trendline felicia prochoice gibi markalari hem ev hemde sokaktaki kedilerim severek yediler eger bütçeniz çok yoksa tercih edebilirsiniz uygun bütçeli kaliteli güzel içerikli tabi daha iyi mamalar kullanmak iyi olabilir ama bütçemiz yoksa deneyip tercih edebilirsiniz inşallah severek yerler benimkiler severek yediler herhangi sağlık sorunu oluşmadı Molly marka var birde 🤗 lavital kuzu etli aklıma gelenler bunlar yeme garantili

senaau

Eğer bütçeniz uygunsa birçok markanın deri ve tüy sağlığı için mamaları oluyor onlardan deneyim isterseniz. Birde benim kedim de çok tüy döküyor bende çok araştırdım bu konuda birçok kişi Balıklı mamaların tüy dökümünü büyük ölçüde azalttığını söylüyor

Chedy kitten kullanıyorum memnunum ama içerik olarak nasıl bilgim yok

Twoo

Bütçeniz uygunsa N&D, ACANA, BOZITA verebilirsiniz.

CakilYavrukus

Proplan Junior

sitedizayn

bütçe uygunsa brit care yavru maması tahılsız ve iyidir ama yerli marka olarak mystic, bonacibo yavru mamalarını önerebilirim, pronature yerli bir marka değil ama manisada üretiliyor fena değildir.

byzkpln

Yavruyken başlarda Hills kullanıyorduk fiyatı bi anda uçup gitti. Sonra bu forumda tanıştığım bi arkadaşın hediyesi ile golosi marka yavru mamasını denediğimde kedimin aşırı beğendiğini fark ettim. Bir sürede onu kullandı 3-4 ay sonra sıkıldı ve feliciaya geçtik yetişkin dönemine kadar. Golosi kitten ve obivanda deneyebilirsiniz. Hediye gönderen arkadaşta veteriner öğrencisiydi ve kendi kedisinede kullanıyordu. Fiyat performans ürünü ikiside ve içinde gerçek et var diye biliyorum. Obivanında 10 kg lık paketler olanı değil 1 er kglık paketleri gerçek et içeriyor. Mar k a mamadan alabilirsiniz onuda

My cat yavru kedi maması deneyebilirsiniz ben kullanıyorum çok memnunum proplandan geçiş yaptık kedim daha çok sevdi tavsiye ederim. Hem yerli hemde içeriği çok kaliteli

Uygun fiyatlı olarak Lavital kullanabilirsiniz ancak bütçenizi arttırabilirseniz orijen ,acana , n&d, gibi mamalar öneririm