Kedim Benle Uyuyor

Lunasoyy

2 aylik bir kedim var geceleri illa benimle uyumak istiyor benim icin sıkınti degil ama ezerim diye cok korkuyorum yada battaniyenin icinde havasiz kalir cikamaz diye oyle bir sey olurmu?korkudan uyuyamiykrum valla geceleri

5 CEVAP

Twoo

Korkmayın bir şey olmaz. Onları ezemezsiniz. kendilerini korumaya çalışıp kaçarlar. Bırakın nasıl istiyorsa öyle yapsın.

dadasf

kediler derin uykuya yatmazlar. sizin en ufak hareketinizde hemen kendilerini korumaya alıyorlar zaten. bende bundan çok korkuyordum. şu aralar sürekki beraber uyuyoruz. ilk zamanlar onu ezerim diye gerçekten çok korkuyordum ama korkulacak hiçbir şey yok gerçekten. battaniyeyle örtünmemesine dikkat edin sadece o kadar

dadasf

kediler derin uykuya yatmazlar. sizin en ufak hareketinizde hemen kendilerini korumaya alıyorlar zaten. bende bundan çok korkuyordum. şu aralar sürekki beraber uyuyoruz. ilk zamanlar onu ezerim diye gerçekten çok korkuyordum ama korkulacak hiçbir şey yok gerçekten. battaniyeyle örtünmemesine dikkat edin sadece o kadar

Sezgek

Hiç korkmayın hiç bir şey olmaz yavru kediler temas bağımlısı oluyorlar benim kızım kucağımdan inip tuvalete yemeğe bile gitmezdi ama büyüdü şimdi asla kucağa gelmez zorla alınca da kızıyor 😢 onlar zaten hareket olduğu zman uyanıp bakmıyorlar bizim kızda bizle uyur genelde çok şükür bir sıkıntı çıkmadı bugüne kadar nefes konusunda da hiç sıkıntı olmaz onlar zaten bunalırsa çıkarlar

sitedizayn

merak etmeyin bir şey olmaz iki yetişkin erkek kedim var özellikle kışın bizimle uyurlar, yaş olarak küçük olan yavruyken hırkamın içine girer orda kalırdı keseli kanguru gibiydim :) büyüyünce işler değişiyor zamanla göreceksiniz ...