Acil Kedimin Gözü Biranda Böyle Oldu

Gulvol

Başına böyle bişey gelen var mı? Yarın veterinere götüreceğim ama içim rahat değil diye yazıyorum. Canım benim ya inşallah kötü bir şey yoktur :( ılık çayla sildim biraz araştırıp fotoğraf ekliyorum cvp verirseniz çok sevinirim

5 CEVAP

Twoo

Çok geçmiş olsun öne çıkması için yazıyorum.

byzkpln

Resimlerini instagramdan veteriner Barış hocaya gönderin isterseniz. Mesajlara hemen dönüş yapıyor. Çok geçmiş olsun umarım ciddi birşey yoktur 🥺🙏🏻

veterinerhekim.barisulutas

Gulvol

Çok teşekkür ederim

Gözüne bir şey kaçmış ve mikrop kapmış olabilir. Benim kedilerimin birinde hep göz sorunları olurdu. Ilık çay sürerdim, çok kötüleştiğinde terramycin krem. Veterinere mutlaka götürün 🙏🏻 fakat ben olsam beklemezdim, 7/24 açık bir yere götürürdüm

Gulvol

Götürdüm sabahına soğuk almış 🥹