Kedim Antidepresanımı Yaladı Hemen Ağızından Aldım

Feridunn

antidepresanımı içerken bir an dalgınlıkta masaya koydum suyumu alırken kedim bir dil yaladı hemen önünden aldım yutmasına izin vermedim 2 veteriner hekimi aradım bir sıkıntı olmayacağını söylediler ama aşırı panik oldum yaklaşık 1 saat oldu şuanlık gayet normal ilerleyen zaman bir şey olabilir mi diye korkuyorum böyle bir durum yaşayan arkadaşlar var mı acaba

2 CEVAP

kapsül mü düz hap mı? kapsülse bir şey olmaz. düz hap ise biraz belki ağzına gelmiştir o kadar. hapı yutmadığı sürece ölümcül bir şey olmaz. ama çok dikkat edin bundan sonra.

Feridunn

kapsül değildi maalesef düz haptı. gerçekten çok vicdan yaptım kedimde şuanlık hiç sıkıntı yok çok şükür. normalde de çok dikkat ederim haplarım konusunda ama maalesef olan oldu :(