Merhaba Kedim 2.5 Yaşında Ve Bayadır Bu Burun Lekeleri Var Siliyorum Geçmedi Yavruyken Yoktu Neden?

Maviii1907

Merhaba kedim 2.5 yaşında ve bayadır bu burun lekeleri var siliyorum geçmedi yavruyken yoktu neden bu şekilde acaba

2 CEVAP

Bgmd

Bir kan tahlili yaptırın biraz pahalı ama check up sayesinde tüm organlar nasıl çalışıyor görebiliyorlar. Bu pigmantasyona neyin sebep olduğunu bulmak önemli çok basit bir şey de olabilir ciddi bir şey de . İçinizin rahat etmesi için tavsiye ederim.

CakilYavrukus

Bir cilt sorunu gibi geldi bana veteriner incelesin