Erkek Kedi Kızgınlığı

Elfffff

Erkek kedim 8 aylık kısırlaştırma zamanı geldi ama veteriner kilosunu yeterli bulmadı şimdi de dağa taşa her şeye çiftleşme hareketi yapıyor bazen bir şey oldu sanıyorum çok bağırıyor bu süreyi en tatlı nasıl atlatırız

5 CEVAP

SelinTuksal

lavanta yağından birkaç damla ensesine veya suyuna damlatabilirsiniz. papatya çayı hazırlayıp pamuk yardımıyla biraz üstüne sürebilirsiniz. en son olarak da kedi nanesi kullanabilirsiniz.

Damlatugce

Benim oğlumda aynı durumda ama ben bir aya kadar kısırlaştırmış olacağım inşallah.sabırlı olmanız gerekiyor öncelikle.ayrıca Leo benim hırkamı çok seviyor :/ hırkamı ona verdim.evirip çeviriyor bir şeyler yapmaya çalışıyor kendince.ama zor bir dönem.yeterli ve sağlıklı bir şekilde besleyin biran önce gereken kiloya ulaşsın.yoksa gerçekten sabır zorlayıcı bir durum:/

Marlo

Aynı durumu bizde yasıyoruz henüz altı aylık ama battaniyeyle sex yapıyor sürekli miyavlıyor en kısa sürede kısırlastırıcam inş sonrasında bu sıkıntılar olmaz sağlığıda iyi olur

deniz_berkan

kaç kg oğlunuz ?

Elfffff

3-5 4 kg ama uzun ince delikanlı bi oğlanımız