Kilo Alan Kediler İçin Hangi Mamalar Alınabilir?

Slp

Çok pahalı olmayan 10 kg fazlası alacağım ve kilogramı 80-90 civarı olabilecek türde diyete uygun hangi mamalar var?

4 CEVAP

salihaondag8

Diyet mama kullanmanız gerekiyor diye biliyorum ama tam olarak hangi markalar var bilemiyorum ama bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır yağ oranı düşük kalorili mamalar kilo vermesine yardımcı olur inşallah veterinere danışıp bu konuyu anlatın gösterin kedinizi ona göre mama verceektir bence onlar daha iyi bilir yinede siz bilirsiniz fikir almak iyi olur 🤗

Coconutbey

Eğer yavruysa gerek yok bence gelişim çağında ama kısır ve 1 yasını da geçtiyse diyet mamaya geçebilirsiniz. Mama olarak önerim de sanabelle

Slp

Onlar henüz diyet mamaya geçme düşüncesinde değil de ben ilerisi için biraz tedirgin olmaya başladım. Bir de veterinerler genelde işlerine gelen mamayı öneriyorlar, ben deneyen ve bütçeme göre öneri düşünüyorum. Çok teşekkür ederim yorumunuz için🙏🏾

Slp

1 yaşını geçkin ve kısır evet öneri için teşekkür ederim