Kedimin Tüyleri Diken Diken Duruyor

lludwteine

normalde sadece korktuğunda ya da oyun oynadığımızda tüylerini kabartırdı ancak şu sıralar hep tüyleri katman katman duruyor, sorun nedir acaba? yaş mama kaynaklı olabilir mi

3 CEVAP

Twoo

Kediniz hep peteğin üzerinde büyük ihtimal. Üşüyor olabilir, bağışıklığı düşmüş olabilir.

aslihan_e

Bağışıklığı düşünce, hastayken falan tüyleri böyle olabiliyor ama belki de üşüyordur. Yine de bir veterinere danışsanız iyi olur. Belki genel muayene etmek ister.

lludwteine

teşekkürler