Yardımcı Olursanız Sevinirim

unicorn35

Kedime idrar yolundaki tıkanıklıktan dolayı sonda takıldı 3 gün durdu ilaçlar ve iğneler yapıldı bugün sondası çıktı fakat hala idrarını yapamıyor normal midir

5 CEVAP

Twoo

Çok geçmiş olsun, veterinerinize götürün.

unicorn35

Kumuna gidiyor eşeliyor ve damla şeklinde yapıyor mama yiyor su da içiyor

CakilYavrukus

Çok geçmiş olsun, veterinerinizle irtibatta kalın kritik bir durum,

unicorn35

Veteriner ile görüştük su ve mama yiyip içiyorsa ve hala tuvalete çıkmıyorsa o zaman getirin onun haricinde bir sorun olmaz dedi

Gamzecs

Merhaba normal değil hemen hekiminiz ile görüşün