Lütfen Cevap Verir Misin

unicorn35

Kedime 3 gün önce tıkanıklık var diye sonda takıldı bugün çıkarıldı su içmesine rağmen idrara çıkmadı ama kakasını yaptı yinede sorun olur mu

4 CEVAP

beyzathemoc1

Demek ki hala geçmemiş antibiyotik kullandıniz mı

unicorn35

Sondayı çıkardıktan bir gün sonra başlıcaktık fakat durumlar böyle olunca sanırım yine veteriner yolu gözükücek

icebluedalin

bence burdan çözülebilecek bir şey değil bu sorununuz veteriner hekiminize danışın çok geçmiş olsun

Anonymus985465

İdrar analizi yapılmalı ve struvite kristalleri tıkanıklığa sebep ise tıbbi mama ile beslenmeli. Virbac öneriyorum.
Ayrıca kristaller enfeksiyona sebeb olduğundan antibiyotik de almalı.
Miamor kedi çorbası oğluma çok iyi gelmişti.