Acana Mama Hakkında Bilgisi Olan ?

YASEMINY

kuru mama olarak acana kullanıyorum (adult smaal breed ) olanını . fakat şimdi tekrar mama alıcam tekrar acana almayı düsünüyorum . acananın bir sürü tahılsız maması varmıs . önerebileceğiniz mama varmı ? bu arada köpeğim french buldog . küçük taneli mama olması lazım.

23 CEVAP

SelinTuksal

Acananın sadece vlasics olanında tahıl var zaten o da yulaf ya iyi bişey. Kullandığınız zaten tahılsız

SelinTuksal

*classics

YASEMINY

Kullandığım mamanın tahılsız olduğunu biliyorum fakat mama cinsini değiştirsem daha iştahlı yer mi diye düşünmekteyim .

SelinTuksal

Bol yaş mama takviyesi yapsanız? 2 günde bir hatta günde 1 verseniz?

YASEMINY

yaş mama takviyesi yapıyorum ama son günlerde biraz ishale yakın kaka yapmaya başladı veteriner bir süre yaş mama vermeyi kesin dedi .

YASEMINY

reflex isimli yaş mamayı kullanıyodum . aşı yaptırmaya gittiğim zaman sormuştum yaş mama veriyorsan bi müddet verme demişti . tam ishal değil ama ishale yakın kaka yapıyordu toplamda 2 gün filan sürdü . suan yaş mama vermeye ara verdim 2 gün süresince de pirinc lapası filan yaptım suan ishal gibi bir sıkıntısı yok . mama hakkında bilgi için teşekkürler

YASEMINY

çok teşekkür ederim

YASEMINY

ya açıkçası anlayamadım fazla ilgilenmek zor geldi diye mi suçu yaş mamaya attı anlayamadım .