Kedim Kabız Olmuş

martha

kedime iki gün önce kısırlaştırma ameliyatı yapan veteriner bağırsakları çok dolu lavman yapalım demişti. çıkışta ameliyata ek 120 tl lavman ücreti alındı. normal midir merak ettim fiyatı internette bulamadım

7 CEVAP

120 mi cok pahali 70e yaparlar en fazla zor bir sey degildir cunku lavman yapmak lavman ilaci da pahali degil zaten.

eltarcin

120 bana da biraz pahalı geldi. Bizim buradaki en pahalı veteriner 75tl'ye yapıyor.

martha

yani kabız olduğunu da hiç farketmemiştim öncesinde hiç problem yoktu tuvaletinde.değildi bile belki de. bayağı ciddi dedi çok sert bağırsakları falan ben de heralde mühim diye düşünüp tamam dedim

eltarcin

@canakavi,
Bu durum şehirden şehre fark edebiliyor ama normalde farkın bu kadar uçuk olmaması lazım.

martha

ben de şşırdım yani zaten ameliyat için bi dünya para vermişiz indrim bile yapmadılar lavmana.

canakavi

İndirim bir köşede dursun lavmana 120 nedir ya bu veterinerlerin sabit ücretleri yokmuydu ? Bir çizelgeleri var orda yazmıyormu?

martha

keşke bilseydik o kadar pahalı olmadığını normalde..