Patisinde Olusan Yaralar

DAMI

10 aylik bir kedim var tesaduf bugun patilerinin kuru ve kabuk bagladigini gordum cani dokundugumda aciyormus gibi gelmedi krem surdum kepeklenmis gibi kurulukdan catlamis gibi patilerini genelde temizler normal bi sekilde ekstra davranislarinda bi degisiklik olmadi evde yasayan sokaga cikmayan bir kedi sizce alerjik bir durum mu etrafindaki tuylerde bir seyrelme yada kasinti yok yardimci olurmusunuz

12 CEVAP

canakavi

Fotoğraf atabilir misiniz?

Nurbaran

Kediler enerjilerini atmak için ordan burdan atlar koşuşturur muhtemelen oyun oynarken oluşmuş bir yaradır. Benim oğlumda da vardı kendiliğinden iyileşti eğer yara derinse baticon ile temizleyebilirsiniz.

Marlo

Mamadan kayanklı alerjik bişey olabilirmi??takip edin geçmezse veterinere gösterin

aysenurkusan1

Kumu değiştirmelisin. Benimde yavru kedimde aynısı olmuştu. Acil kum lazımdı o sırada sadece kalın taneli vardı aldım kullanmaya başladıktan sonra patisinde kabuklaşmalar oldu sonra tekrar ince taneli kuma dönünce düzeldi. Kumla alakalı

aysenurkusan1

kum tahriş ediyor

DAMI

Tsk ederim ben mantar olayindan cok korkuyorum bu durumlardada biraz panikliyorum yara gibi degil sanki yara olmus ve kabuk baglamis bebek pisik kremi surmustum patilerine soyulma ve beyazliklar neredeyse yok kum degisikligi icin yaptiginiz yorum bana sanki uygun gibi geldi cunku kum degisikligi yaptim 15 gun once ince taneli kumu biraktik kristal kuma gecis yaptik

Siyah_beyaz

Naturalis adramys kantaronlu pativlremi

Siyah_beyaz

Kremi*

Siyah_beyaz

Hayir o olmaz o hali zarar verebilir pati kremi alin iste kantaronlu almayacaksaniz yulafli balli alin

DAMI

Tamam tsk ederim

DAMI

Burdan yukleme yapamadim yeni bir soru sorarak yukleme yaptim kabuklanma var beyazliklar hafiflemis krem den sanirim

DAMI

Hakiki kantoran yagi var aklima aslinda onu surmek geldi ama yaladigi icin zarar verebilecegini dusundum surmedim uygun olursa kantoran yagini sureyim