Kedim Kısır Kedi Maması Yemiyor, Onu Satmak İstiyorum?

merkuri

Merhabalar. Kedim kısır. ND Tavuklu & Narlı kısır kedi mamasını asla ağzına sürmedi. 1 hafta aç kaldı yine de yemedi... 5 kg 150 TL'ye aldık. Ancak isteyen olursa hepsini sadece açtığım için satmak istiyorum. 100 TL. Haziran 2019 son kullanma tarihlidir. Öğrenci olduğum için elimden çıksın istiyorum hem iyi bir mama hem de yemesi için.

5 CEVAP

zeynepgurgen

Petshoplarla görüşebilirsiniz. Açık mamalara bayılıyorlar.

Reyyanhan

Sokaktaki canlara verilmesi taraftarıyım.

canakavi

Reyyan keşke herkes senin gibi olsa :))

Reyyanhan

Sokaktaki canlara verilmesi taraftarıyım.

canakavi

Geçmiş olsun :D Öğrenciysen zeynep in dediği mantıklı geldi bana