Kisir Erkek Kedi

Elifinkedileri

Kisirlasmis erkek kediler için en iyi mamalar hangileri bütçe önemli değil bilgi almak istiyorum.

4 CEVAP

Ben brit care ve bozita öneririm. Ayrıca kendi hazırladığınız yemeklerde ara sıra yedirin, Multi vitaminli gimcatin ödül mamalarını kullanın, gimcatin uriner sistemle alakalı bir maltı var birde onu kullanın haftada bir yedirmeniz iyi olur

eltarcin

Orijen Fit&Trim.
Daha uygun fiyatlı:
Naturea.

Feronia

Elif'in de dediği gibi.
Orijen Fit & Trim
Naturea
Now Fresh

Orijene o kadar para vermek yerine sizcede hem daha makul fiyata mama alıp bir de sokak hayvanlarını beslemek daha iyi bir fikir değil mi ?