Yavru Köpek Eğitimi İçin Kitap Önerisi Olan?????

frankpug

Köpek eğitim kitabi okumuş varsa aranizda önerilerini alabilirmiyim??? Tesekkurler simdiden

12 CEVAP

YASEMINY

kitap olarak bilgim yok ama youtube de çok güzel köpek eğitimi ile ilgili videolar var . tavsiye ederim

Ssenaa51

Banu aydın ın bi kitabı vardı BİR BAŞKA DÜNYANIN ÇOCUKLARI KÖPEKLER diye okumadım ama arkadaşlarım eğitim için önerdi bi bakın isterseniz ;)

Siyah_beyaz

Kral kopek ailesi

toffy_the_cat

Soru 17 MAYIS 2018 ' de sorulmuş

YASEMINY

kitap olarak bilgim yok ama youtube de çok güzel köpek eğitimi ile ilgili videolar var . tavsiye ederim

frankpug

@yasemıny videolara bakıyorum da daha farklı şeyler veya değişik bilgiler açısından kitap almak istiorum ceasar milan var aklımda izliyordum kendisini @ssena51 bir bakayım dün araştırdım denk gelmedi bakmak lazım

petokulu

Merhabalar https://petokulu.com/yavru-kopek-egitimi/ buradaki bilgilere bakabilirsiniz.

Cyborg

Her Yönüyle Köpek Eğitimi Püf Noktaları ve İpuçları
-Gerilyn J. Bielakiewicz

Ailenin Bir Üyesi
-Cesar Millan

İkisi de okuduğum ve önerebileceğim faydalı kitaplar.

Merloli

Köpek Sahibinin El Kitabı adlı kitap gerçwkten eğitim ve bakım hakkında çok güzel bilgiler veriyor.

Merloli

Gerçekten'

Yavru köpek eğitimi için hazırlanmış olan https://muratgungork9.com/yavru-kopek-egitimi/ bu içeriğe göz atarak yavru köpek eğitimi hakkında tüm merak ettiklerinizi köpek eğitim uzmanı olan murat güngör den öğrenebilirsiniz.