Kedi Kumu Önerisi? :D

Reyaura

Van cat pudrali kullaniyorum 80 kg aldim topluca ve koku yapti içine karbonat yeşil çay kattim kokuyu engelledi baya busefer kesinlikle koku yapmayan bi kum ariyorum ever clean hariç 80 kg alicagim butcemi aşıyor:)

55 CEVAP

Feronia

********* bentonit ince taneli. Kalın tanelisi rezalet ama.

Feronia

Dünyayı yerler :D Bu kadar obur bir hayvan olamaz, görse seni yer :D

zeynepgurgen

https://www.*********.com/bentonit-kedi-kumu-ince-taneli :)

Reyaura

6lasamda aynisina yaparlar kesin biri tuvalete girince kapisinda bekliyip içine bakmaya çalışıyorlar 2 3 aylik geçici 4 tanesi idare edicez artik :)

zeynepgurgen

Doğru, tuvaletleri konusunda hassas ve takıntılılar. Siz de küçük çaplı bir barınak olmuşsunuz neredeyse. Kolay gelsin. :D

zeynepgurgen

Oh yarasın :D

Reyaura

Tuy dokme zamaninda degil :p :)

Feronia

Siri hipoalerjenik de. :DD Her eve lazımmış, şimdi anladım. sjsjsj

Reyaura

Alerji hapi sandim

zeynepgurgen

Alerji hapı :D :D :D

zeynepgurgen

Aşkolsun Elif o prenses suratın nasıl erkek olabileceğini düşünürsün? :D

zeynepgurgen

Kalın taneli kötü gerçekten. Topaklanmıyor bile. İnce olanı 2 yıldır kullanıyorum. İlk başta fiyatı dolayısıyla çekinerek almıştım ama çok memnunum.

Feronia

Kedilerin koku hassasiyetleri bizden kat kat fazlayken bize bile ağır gelen kokuda onları hayal bile edemiyorum doğrusu.

zeynepgurgen

Siz kabı üçleyin en iyisi :D

eltarcin

Bende onu diyecektim. 3, 3 bölüştürmek biraz hayal olabilir :)