"Mama Önerisi"

Enesalp

Arkadaşlar orta fiyat 100-120 ₺ arası içinde yapay ve kimyasal malzemeler olmayan güzel bir mama önerirmisiniz ? Ben Bonacibo Kuzu Etli Pirinçli ve Reflex Plus Kuzu Etli Pirinçli düşündüm sizce hangi mama ???

7 CEVAP

Siyah_beyaz

Saydığıniz. Mamalar oldukça kalitesiz 100 120 lira ama kaç kilo ? O paraya her ay acana orijen ya da N&D almak daha mantıklı diye düşünüyorum

Siyah_beyaz

Anladım. Küçük irk degil herhalde doberman kopecik bakmadım ama küçük ya da orta ırk olsa her ay 2 3 kiloya 100 120 lira vermek uzun vadede rahat oluyor

Siyah_beyaz

En azindan profine 250 ye yakin bir fiyat verebilir misiniz?
Profine

Enesalp

Veririm herhalde :)

Enesalp

15 kiloluk olanlardan bahsediyorum ama Acana ve N&D aşırı yüksek fiyatlı 300 450 ₺arası fiyatları var ...

Enesalp

Dobermann aylık en kötü 12 kg yiyor

Basakes

Hiç biri değil Brit premium ucuz(170) ve mantıklı olur profinedan ve en azından pancar küpesi içermiyor. Yada Britcare in gene mamaları 250 ye.