Mama Seçimi

tursubebe

Anket

Bozita
(6 oy)
Advance
(1 oy)
Hills
(10 oy)
Sanabelle
(7 oy)
Toplam (24 oy)

Kedim 1.5 yaşında ve kısır. Bu zamana kadar rotasyonumuzda royal canin, pro plan ve brit care vardı. Yeni mama denemek istiyorum ama kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

3 CEVAP

develi99

Azar azar alıp denemek gerekir aslinda, örnegin daha once yedigi balikli markanin yerine alacaginiz markanin balıklisini sevmeyebilir. Ben şahsen yukardaki anketinizden Bozita'yı denerdim önce ..

eumenid

Kedilerime sırasıyla verdiğim mamalar:
Acana, N&D, Brit Care ve rotasyonda Bozita'ya geçtik hassas sindirim için olana. Bizimkiler severek yiyor fakat arkadaşımın kedisi hiç sevmemiş. Küçük paketle denenebilir.

CakilYavrukus

Kedinize iyi gelen mama varken mama değiştirmek çok yanlış benim görüşüm. Daha sonra sağlık sorunları çıkınca pişman olursunuz