Kedimiz Toksoplazma Çıktı

Melisao

Kedimiz Yaprak beklenmedik bir şekilde toksoplazma çıktı. Ölme ihtimali var, kalbi büyümüş atacak yeri yokmuş ve her an ölebilirmiş. Hergün birkaç ilaç alıyor ve bunları yaparken çok sinirleniyor. Veteriner kliniğindeki ikinci vakaymış, yavru bir köpek ölmüş. Ne yapabiliriz? Gerçekten çok sıkıştık o kadar para gökten düşmüyor ki. Gerçekten çok kötü bir durumdayız.):

7 CEVAP

simsim1713

Kediniz için çok üzüldüm :( Size bir sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim 🙏🏻
Kedinizin parazit aşılarını düzenli yaptırıyor muydunuz ? Ve ne sıklıkla ?
Ben kedime 4 ayda bir yaptırıyorum ama bazı veterinerler 2 ayda 1 diyor. Kaç ayda bir yaptırmam gerektiği konusunda kararsızım.

EmineKalkan

Umarım yakın zamanda iyileşir kediciginiz =(

stellabennett

çok geçmiş olsun :( umarım yakın zamanda iyileşir destek için TikTok’ta video atabilirsiniz oradan destek olmak isteyenler çıkabiliyor tekrar geçmiş olsun :(

Melisao

Teşekkürler.

Melisao

Merhaba, öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Kedimiz toksoplazma değilmiş. Kalbi küçüldü, ama idrarını bulduğu heryere brakıyor( Koltuk, halı, yatak vb.) veteriner hekim hastalığını bulamadı. Korona testi yaptırmıştık, sonuçlar iyi çıkmıştı. Gözleri de tamamen körleşmiş. Göremediği için kaçırıyor olabilir mi?

Ayrıca @simsim1713 kedimiz daha küçük.

Melisao

Merhaba, öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Kedimiz toksoplazma değilmiş. Kalbi küçüldü, ama idrarını bulduğu heryere brakıyor( Koltuk, halı, yatak vb.) veteriner hekim hastalığını bulamadı. Korona testi yaptırmıştık, sonuçlar iyi çıkmıştı. Gözleri de tamamen körleşmiş. Göremediği için kaçırıyor olabilir mi?

Ayrıca @simsim1713 kedimiz daha küçük.

Bszcn

Bence başka bir hekimden fikir alabilirsiniz bütçeniz uygunsa