Sizce Gözleri Yeniden Görür Mü?

Yavru bir kedi var gözleri iltihap kapmış veterinere götürdüm moxai adında antibiyotik bi damla verdi 2 gündür onu kullanıyorum veteriner sadece ışığı ve golgeyi ayırt eder net göremez dedi kedi şimdi binanın için annesinin ve kardeşlerinin yanında annesinde kardeşinde falan da var aynı ama onlarınki çok ciddi değil görüyorlar tekrar bulaşmasını önlemek için hepsine birden kullanıyorum Damlayi sizce yavru kedi az da olsa ne zaman görmeye başlar?

1 CEVAP

CakilYavrukus

Tüm kedilerin ayrı ayrı tedavi edilmesi gerekir. Kedilerin gözleri çok hassas malesef. Şimdi tedavi ettiniz 1 ay sonra annesinin yanına gitti yine aynı sorun oluşacaktır