Kedim Beyaz Köpük Kusuyor :(

mervevehubble

Arkadaşlar hiçbirşeyi yoktu dün akşam sabah 9dan beri 6-7 kere beyaz köpük çıkardı. Dün akşam çok yemek yemişti hızlı hızlı ondan olabilir mi ne yapmam lazım ::(

8 CEVAP

mervevehubble

Kan tahlili temiz çıktı ama ateşi varmış şimdi vitaminli serum yapıyorlar. Aklınızda olsun veterinere giderken kutunun üstünü örtün üşütmesin yavrularınız kışları

stellabennett

bir kere kussa belki bir sorun olmayabilirdi ama sizinki fazla kusmuş maalesef veterinere götürmeniz en iyisi olacaktır götüremiyorsanız da internetten veterinerlere mesaj atıp sorabilirsiniz

salihaondag8

Yani bence ya bir veterine telefonda durumu anlatıp sormak iyi olabilir ona göre sizi yonlendirir yada en iyisi bir veterinere gidip anlatın gösterin kedinizin durumuna göre birşeyler yapılır çok geçmiş olsun inşallah birşeyi yoktur varsada çok geç olmadan hemen gidin bence değilse sonra üzülürsünüz yine böyle sorun yaşayan arkadaşlar size öneride bulunacaktır inşallah benim fikrim bu 🤗

stellabennett

geçmiş olsun ❤️

Çok geçmiş olsun umarım bir an önce iyileşir şirin kedicik :)

Esraokur35

Kullandığınız mamadan olabilir ben petshop dan uygun fiyatlı bi mama kullanıyordum o zmnlar kedim ara sıra köpük kusuyodu 1 senedir pro plan kullanıyoruz hiç kusmadı bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum

mervevehubble

mama yeni değil 3 yıldır aynı markayı kullanıyoruz n&d kapalı paket

mervevehubble

24 saat oldu hala midesi bulanıyor kısık sesle bağırıyor yemek yemiyor kaka yapamıyor :( ölecek mi napacağız akşam 5te tekrar röntgen demişti veteriner ama o zamana kadar mahvolacak çocuk :(