Arkadaşlar Kedinin Gözü Kapandı Ve Kabuklandi

Yavru kedinin enfeksiyonlu iki gözüne de veteriner tarafindan verilmiş moxai adında antibiyotik bir damla kullanıyorum günde 5 defa kullanmami söyledi veteriner bende bir veya bir buçuk saat aralıklarla damlatiyorum ama kedinin sol gözü kapandı ve kabuk tutmuş neden olabilir acaba damla falan mi zarar verdi ya da ben mi hata yaptim cok endişeliyim kabuklu kısmı açmaya zorlasam olur mu acaba yoksa kendiliğinden açılmasını bekleyeyim mi

1 CEVAP

Lilibeth

Terramycin merhem alıp kullanın biraz yumuşatır sürdüğünüzde belki kabuklanması geçer, gözlere merhem olarak iyi geliyor