Lütfen Herkes Bilgisini Paylassin

YasaYasa

Kedi kac gunlukken dogurur belirtileri nelerdir

4 CEVAP

eltarcin

Ortalama 2 ay sürer. Bu dönemde göğüs uçlarında pembeleşme ve büyüme olur ve iştahı artar. Ama veterinere gidip ultrason ile de kontrol edebilirsiniz.

KedimVar

Hamile kaldıktan 58-66 gün sonra doğurur. Ama genellikle 63-65 oluyor. Benim kedim 65. günde doğurdu.

Reyaura

En az 55 en fazla 70 günde dogurur. 3.hafta meme uclari pembelesmeye başlar. 40. günden sonra karni belli olmaya başlar. Istahi artar . Mama kabini sürekli dolu tutun . Yavru kedi mamasi verin besin degeri daha yuksek oldugu için. Eskiye göre daha fazla uyumaya başlar.

Feronia

9.-10. hafta arası doğurur (64-67 gün)