Kedim Sarı Köpüklü Kustu

Dange_

Arkadaşlar kedimde mantar hastalığı başladı tedavi olarak daha öncesinde veterinerimin önerdiği deneyip faydasını gördüğüm ketoral krem ve funit kapsül kullandım. Yalnız sarıve beyaz köpük kustu ayrıca dünde akıntısı oldu yesilimsi korkmalimiyim

3 CEVAP

Findik55

Kustuğu şeyde tüy var mıydı hiç?
Gerçi benim kedim de ilk kustuğunda öyle sarı köpük kusmuştu mide sıvısıymış bilmediğimden çok korkmuştum. Tüylerini sindiremediğinden oluyor malt macun kullanılması gerek

Hellokedi

Lütfen veteriner götürün. Ayrıca mantar yaraları top kekik ile günde 3 4 kere silin eğer geçmezse. Size bir yönlendirme yapcam onu mutlaka alın

Malt macun kullanın ve yinede dikkatli olun . Veterinere danışmakta fayda var.