N&D Nin Tavuklu Dışında Başka Kısır Kedilere Özel Yok, Hangi Türlerini Verebilirim?

SemaKorkmaz

Arkadaşlar iki kısır kedim var N&D mama kullanıyoruz ama kısır seriai sedece tavuklu var ama tüy ve deri sağlığı için onu pek istemiyoruz onun dışında hangi içerikleri kullanabilirim siz neler kullanıyorsunuz?

7 CEVAP

Feronia

Naturea ve Now Fresh her çeşidi olur.

Feronia

N&D olması şart mı?

SemaKorkmaz

N&D yi sorunsuz bir şekilde yiyorlar ama söylediğiniz mamalara da bir bakayım

nyancat

Ben morina balıklısını kullanıyorum ama kilosuna çok dikkat ediyorum çünkü çok oburlaştı maalesef sık mama istiyor ve doymuyor o yüzden belli bir düzende veriyoruz bol bol oyun oynuyoruz onla zaten çok hareketli ama her kedi hareketli olmayabiliyor o yüzden ekstra dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum şuanlık bir sıkıntı yaşamıyorum ama bütçeniz daha iyi mamalara da yetiyorsa feronia nın dediği mamalar daha iyiymiş daha çok tavsiye ediliyor onlardan alın

SemaKorkmaz

Teşekkür ederim onlara bir bakalım :)))

DAMI

N&d mamanin sadece yavrular icin tavuklu mamasi var ve yavru icin secenegi yok kisirlastirilmis kediler icin cesitleri var biyerden aliyosaniz cesit orda yoktur internetden arastirin derim.evde oldugu icin genelde kediler obur oluyo hareketsizlikden de cok kilo aliyo ben lazer aldim bundan dolayi hareket etmesini sagliyorum oyun oynarken kosuyo sadece

SemaKorkmaz

Kendi sitesinden baktım yoktu başka, siz nerden gördünüz başka çeşitlerini?