İç Dış Parazit

Kedikaram

Kedime iç dış parazit damlası almıştım. Bugün ense bölgesine sürdüm ancak fark ettim ki bacağıyla orayı kaşıyabiliyor. Çok sorun olur mu

3 CEVAP

dilanbulent

Yalamamasına dikkat edin. O hatayı ben de yaptım. Ense bölgesinin yanlışlıkla biraz altına sürmüştüm. Patisiyle orayı kaşıdıktan sonra patisini yalamış hep. Kusmuştu biraz, korkutmuştu bizi. Zehirlenme durumu bizde olmadı ufak atlattık ama siz dikkatli olun şakaya gelmez

PurplePluto

Kedini arada sırada oyala fazla kaşırsa deride yara yapabilir kendisi bir de yalamamasına dikkat et yoksa bir sorun olmaz zaten

Kedikaram

Çok yalamamış sanırım bir sey olmadı çok şükür