Kedim Öksürmeye Benzer Bir Ses Çıkartıyor.!?

guineapigela

bu sesi her zaman çıkartıyor sürekli bişey yedikten sonra bişey içtikten sonra veya normal hiçbirsey yapmazken de çikartıyor. boğazına bir şey takılmıştır diyorlar.. sizce nedeni ne?

4 CEVAP

Zeynepker

sadece bir huyu da olabilir ama ciddi birşey de olabilir. veterinerin haberi var mı?

aleyn

malt veriyo musunuz vermiyosanız kusmaya çalışıyor olabilir.. küçük bi parça bişey yutmuş onu sindirememiş onu çıkarmaya çalışıyor da olabilir,

Edaes

Kediler kendilerini yalarken tüylerini yutuyorlar doğal olarak ve o şekilde çıkartıyolar malt verirsen iyi olur.

guineapigela

malt veriyorum ancak yine bu sesi çıkartıyor veterinerimin haberi henüz yok en yyakın zamada bunu bildieceğim kendisine..