Kedi Lenf Bezi Şişmesi

Cattoscarr

Veteriner kedimin lenf bezlerinin şiştiğini söyledi dışarıdan görünmüyor şiştiği dokununca anlaşılıyor antibiyotik kullanıyoruz şuan bu durumu yaşayanlar varmı

4 CEVAP

simbakedi

evet benim kedimde de olmuştu yavruyken, başta vitamin kullandık geçmeyince 5 gün antibiyotik kullandık, 5. gün iyileşmişti kedim

Cattoscarr

Hangi antibiyotiği kullandınız acaba?

Dxdxm

Belirtileri nedir yazabilir misiniz. Ben de kedimde bu durumdan şüpheleniyorum ama gittiğim veteriner ağız yarası diyor sadece. Boyun kısmında iki tarafında nohut büyüklüğünde yumrular var ve ağız içi sürekli acıyo ne yaparsak yapalım geçmiyor

Cattoscarr

Hiç bir belirtisini yaşamadık sadece dediğiniz gibi dokununca ufak yumrular var onun dışında gayet hareketli iştahı iyi antibiyotik kullanmasi gerektiğini söyledi kullanıyoruz şuan