Kedim Kusuyor, Yardım Eder Misiniz

iremdemir16

Malt verdikten sonra kusuyor, eskiden yoktu 1 aydır var, önce markadan dolayı sandım başka markaya geçtim, ama bu markadada kustu, verilmesi gereken miktarda yani 3cm verince kusuyor ,ama azıcık bir santim kadar verince kusmuyor ben anlamadım gerçekten bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi. Veterinerimiz tatilde o yüzden onu bekliyoruz acil bir durum mu sizce başka bir veterinere götürmeli miyim çok tedirgin oldum

4 CEVAP

Bszcn

Markası nedir maltınızın

iremdemir16

Zoovitaldi, sonra biofeline geçtik sorun çözüldü

Figen7771

Ne sıklıkla veriyorsunuz mantı oda önemli..çok ara vermeden veriyorsanız da koşturur.. ben 20 günde bir veriyordum yeterli oluyordu

iremdemir16

Haftada 2