Deprem Ve Uyku İlacı

FA

Adana'da depremle cebelleştiğimiz için dışarıda kalıyoruz ve kedilerim de bu sebepten kafesteler, huzursuzlar ve korkuyorlar.Açık veteriner yok, insan için olan sakinleştirici ve uyku haplarından versem olur mu?Daha önce veren veren var mı?Verebiliyorsam miktarı ne olmalı?Cevaplandırırsanız sevinirim

4 CEVAP

Jiyansutlac

Çok geçmiş olsun 🙏🏻Size isterseniz İstanbul’dan kendi veterinerimin telefon numarasını vereyim sorularınızı cevap verebilir bir nebze olsun yardımcı olur hemde hayvancagızlar stres olmazlar

(0216) 325 57 47 güvendiğim bir veteriner telefonu, 7/24 açıklar ve sorularınızı cevaplarlar, çok ama çok geçmiş olsun...Aklımız, dualarımız sizinle.

Jiyansutlac

Dost el veteriner kliniği Google den d yazarsanız numaraları çıkar

FA

Çok teşekkür ederim ederim.