Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

çocuk top ve hızlı olan herşey

lenahmet
lenahmet

859


Parkta sokakta top görünce tutamıyoruz kedi görünce de aynı özellikle çocuklar üstlerine atlıyor böyle devam ederse bir gün birisiyle kavga edeceğim bu saydıklarımdan nasıl uzaklaştırabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum


4 Cevap

Cinar
Cinar

2708


İlgi istiyor. ÇAlışan bisiyseniz ve fazla vakit ayıramıyorsanız normaldir. Oyun için eviniz bahçeliyse bahçede oynayın. Gezintiye öyle çıkın, düzelecektir.


lenahmet
lenahmet

859


günün en az 20 saati onlayım


acarabi
acarabi

630


Esasında köpeğinizin sosyalleşmesi açısından düşünürsek bir bakıma iyi bir özellik sanki. Sadece oyun zamanlarını siz tesbit edin, onunla beraber oynamaya siz karar verin ve oyunun bitmeside sadece sizin kararınızla olsun. Burada amaç sizin bir sürü lideri olarak ona zaman kaynağının dağıtım yetkisinin sizde yani liderde olduğunu hatırlatmaktır. Birde sadece birebir oyunlar değilde günlük egzersizler içine ara ara oyunlar koyarsanız dikkatinin önemli bir bölümünü size verecektir. Son olarak muhakkak ama muhakkak yerinde ve zamanında olmak şartıyla HAYIR komutu ile her zaman geçerli olan GEL komutunu çok iyi öğretip uymasını sağlamak gerekmektedir. Köpeğinizle güzel günler dilerim, kolay gelsin.


snkcl
snkcl

800


Çocukların seslerinden ve korkusundan dolayı da saldırıyor olabilir. Daha sakin, en azından Köpeklerden korkmayan çocuklarla köpeğinizi alıştırabilirsiniz :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
555 Görüntüleme
4 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor