Guinam İsirdi

YasaYasa

Guinapigime yemek verirken hafiften disledi ve kanadi sabunlu suyla ovdum bi sorun olur mu

11 CEVAP

Anonymus827062

Arkadaşlar lütfen biraz daha ciddiyet! Yasinizin küçük oluşu ya da çocuksu halleriniz dalga gecmenizi gerektirmiyor. Soruyu soran arkadaşımız bir an paniğe kapılmış olabilir. Haliyle asilanmamis bir hayvan ise kuduz vb bir çok rahatsızlığa davetiye çıkarabilir. Kan tahlili ise tedirgin hale verilmiş bir cevap olmuş. Soru soran arkadaşım olağan durumlar bunlar evham yapmana gerek yok ginepig iniz bir an için irkilmis ya da korkmuş olabilir. Aşıları olup olmaması konusunda dikkat edin yeterli.

Reyyanhan

Soruyu sorana değildi o cevap farkındamisin? Sana da bizden gözüküyor heralde ?

Siyah_beyaz

Şaka yapıyorsunuz değil mi?

zeynepgurgen

Kan tahlili mi?

Reyyanhan

Bizde yorumlayan lar a cevap verdi o zaten soruyu sorana değil . Panik yapıp sorması çok normal . Verilen cevaplar ilginç

canakavi

Kötüye birşey olmaz iyiyi allah korur

Myfurballs

Merhabalar,

Guinea pigler, genelde ya canı yandıklarında ısırırlar ya da elinizi yiyecek sanmış olabilirler, elinizden yemek verdiğinizi söylemişsiniz. Birşey olmayacaktır, güzelce yıkamışsınızda zaten, meraklanmayın. İyisiniz :)

Bilgos

guinea pig hamster tavşan gibi kemirgenler ısırıp kanatırsa pek bir sıkıntı oluşmaz.(eğer hastalıklı falan değilse tabi)

KuKucKu

Bence bi kan tahlili yaptır yinen de

Anonymus827062

Ben soruyu sorana değil yorumların geneline bakarak cevap verdim;)

guineapigela

benide ısırdı guineapigim yemek yerken ama bir sorun olusmadı,oluşmaz veterinerimizde bir sey olmayacağını soylemisti