Büyük Kedim Beni Ve Küçük Kedimi Çıldırtıyor

Büyük oğlum küçük kızımı durmadan sıkıştırıp yalamaya çalışıyor. Küçük olan hep tıslıyor ve tırmalıyor. 20 gündür küçük kedime odada bakmak zorunda kaldım. Bu durumu nasıl düzeltebilirim ?

14 CEVAP

Elfffff

Hayırı öğretebilirsiniz bizimkiler küçüğün mamasını yiyorlardı hayırı öğrettim elimle uzaklaştırdım hayır dedim sonrasında alıştılar

Büyüğü Zaten kısır, küçüğü henüz 5 aylık

SelinTuksal

büyük kediniz arkadaş olmaya çalışıyor küçük kediniz korkuyor.

Banada öyle geldi ama çok sıkıcı bir durum. Üstüne çullanıyor, eziyor yalamak için. Büyüğü 6 kilo küçük daha 1buçuk kilo

Ezilecek diye korkuyorum. Ne yapmalıyım bunun için ?

canakavi

Zamanla düzelecektir araları bence erkek kediniz yakın ilişki kurmaya çalışıyor kücüğüde daha güvenememiş olacak ki hemen savunmaya geçiyor

Aynı alanda mı bulunsunlar

SelinTuksal

evet

Heathcliff

Kızgınlıktadır çözümü kısırlaştırmak

canakavi

Ezilmez yavruların oyunlarını bilirsiniz benim yavrularım birbirlerinin gözlerini oyacak diye korkup duruyordum. büyük kediniz onun yavru oldugunun farkında korkmanıza gerek yok.

Roza23

Ayri odada tutarken ara ara bi araya getirin. Siz de yanlarinda olun. Kokularına alissinlar. Anladigim kadarıyla büyük kedi sorun yapmamış ama kucuk korkmuş olabilir.

pekala sağolun

yekta_0599

Kûçük kediniz çok çirkin

Baban çirkin o* çocuğu