Tasmasına Nasıl Alıştırıcam

dudukiz

Kedim şu an sekiz aylık ben küçükken tasma takmadım ama şu an takmak istiyorum denedim sürekli ayağıyla tasmasını çıkarmaya çalışıyor ne yapmalıyım alışması için

19 CEVAP

@dilanbulent asıl problem şu ki ben size yazmadım

Cennet29

Esnek kumaş tasmalar var yok gibi hissettiriyor. Hafif ince ve cıkarması kolay

gece18

Böyle avcı, canlı, hareketli, hızlı bir hayvana tasmayı uygun görmüyorum. Dogalarında böyle bir sey yok. Ben takmıyorum düsünmüyorum da. Bu durum onları cok fazla strese sokuyor cünkü.

Fistik23

Bende tasmaya ne yaptıysam olmadı tasmadan kaçıyor göğüs tasması şuan arabada kalıyoruz