Kedimin Canı Mı Acıyor???

Arkadaşlar kedimi dün kucağıma aldım ve kedimin birden arka ayakları titredi ve etrafa tıslamaya başladı sonra bıraktığımda her şey normalmiş gibi koltuğa yattı

Sizce kedimin canı acıyor olabilirmi çünkü bazen kedimin arka ayaklarının altına dokunduğumda miyavlamaya başlıyor sizce kedimin nesi
var???

15 CEVAP

@emel_danismanyahoocom birincisi herşeye bilip bilmeden yorum yapan sizsiniz. Tasma konusuna gelirsek de ben kendi deneyimlerimi paylaştım o soruda.burada kedimin canı mı acıyor diye bir soru soruyorum verdiğiniz cevap zaten sizi yeterince özetlemiş , ayrıca cevap vermek zorunda değilsiniz. ARTIK İNSANLARIN YAPTIĞI YORUMLARA ,SORDUĞU SORULARA KARIŞMAYIN

gece18

Normal bir durum değil bir ağırısı olduğu kesin. Bir an önce veterinere gösterin. Röntgen çekilsin bakılsın zaman kaybetmeyin.

@kimjeongguk kim iyi ki bugünlerde 😔 siz üzerinize alınmayın. saçma sapan sorulara ve cevaplara kızgınım. birisi demiş erkeği koydum eve dişi kedimle çiftleşmiyor. birisi tasma takıcam diye tutturmuş kediye. millet kendini borakmış depremde kedisini arıyor ağlaya ağlaya birisi tasma peşinde. nasıl sinirlenmezsiniz ki😔

Güncel

Cennet29

Biyeri ağrıyor acıyor olabilir. Veterinere kontrol ettirmenizde fayda var

Cevabınız için teşekkür ederim

Güncel

tasma takın geçer.
her şeyi bilip yorum yapanların yorumlarına da üşenmeden cevap yazıyorsunuz ya kediye dokununca ve tıslayıp kaçınca ağrısı olduğunu ve veterinere gitmesi gerektiğini de biliyorsunuz diye cevap yazmıyorum.

@Cennet29 cevabınız için teşekkür ederim

Güncel

KimJeongguk

Emel hanım bugün tersinden kalkmış herhalde her soruya ters bir cevap veriyor.

Sorunuzu gelecek olursak arka ayaklarını incitmiş olabilir veya cins bir kediyse eklem ağrıları olabilir güzelce bir kontrol ettirmenize fayda var.

@KimJeongguk tamam cevabınız için çok teşekkür ederim

Güncel