Kedimin Derisi Soyuldu??

meysakcr

Sabah bi uyandım tüylerinde bi açıklık gördüm derisi kalkmış gibi veterinere götüreceğim gün içinde ama bu ne olabilir mantar mıdır

1 CEVAP

Alerji olmuş olabilir ya da uyuz olmuş olabilir. Benim köpeğimin de vücudunda bu tarz yaralar ve deri dökülmeleri oluyor. Bize ilk önce uyuz dediler ama sonrasında alerjinin uyuz ile çok karıştığını söylediler ve alerji dediler. Biz şimdi hipoalerjenik mama kullanıyoruz ve yaraları geçti.