Yavru Kedi Acil Yardım

Arkadaslar kedimiz dogum yapti yaklasik 5-6 haftalık bizi gordugunde yavru kedi kaciyor saklaniyor sizce alişirmi bize yoksa boylemi devam eder

7 CEVAP

zzAr

elinize mama alıp biraz kandırmaya çalışın alışır size zamanla

Cinar

Şüt kedisi. Kaçması normaldir.Direkt yavru kediyi değil anneyi sevin. Yavru kedi bakar ki sizden kedilere zarar gelmiyor yavaş yavaş alışır. Süt emme vakitlerinde anne kedinin yanında olup anneyi severseniz işe yarar.

Çok tesekkur ederim tavsiyeleri dikkate alacam umarim işe yarar

elifdmz

Anne kedi tamamen yavrularını koruma odaklı olduğundan size böyle davranması normal.eger sızı tanımıyorsa gayet normal.pek fazla yavrulara dokumayın olduğu yerden tasıyabılır guvensız hıssedıp.siz mama su verdıkce o zaten hisseder iyi davrandığınız ve mutlaka yavrular 1 aylık olduktan sonrada anne hem daha rahat olacak hemde szie alısacaktır.

Kedilerin normal yaptıgı birşey benimde dün yeni dogan 7 tane kedim dogdu bende onları fazla ellemiyorum çünkü anne kedi sinirleniyor. şuanda 15 tane kedim var ve hepsiyle ilgilenmek zor geliyor :)

Alışır bu kadar telaş yapmaya gerek yok yeni gelmiş dünyaya sonuç da :)