Merhaba Evde Köpek Bakacağım Tavsiye Edeceğiniz Köpekler Varmı 2.Deneyimim Olacak .Teşekkürler

Fatihergun

kolay eğitilen itaatkâr bi ırk arıyorum teşekkür ederim

11 CEVAP

SelinTuksal

neden bir sokak köpeği sahiplenmiyorsunuz ki

Feronia

Eviniz bahçeli mi? Ne kadar geniş? Günde ne kadar egzersiz yaptırabilirsiniz? Ne kadar yalnız kalacak?

Elfffff

Çok şirin küçük ırk sokak köpekleri oluyor inanın onlar daha minnettar oluyor gözünüzün içine içine bakıyorlar bakımı kolay olması açısından dedim ;)

Feronia

Tüy, koku sizin için sorun mu ve evde alerjisi olan var mı? Çok soru sordum ama.

Fatihergun

Feronia tüy sıkıntı ama Okadar değil. Fazla uzun tüylü olmasın yeter

Feronia

Minyatür kaniş olabilir. Yaptıracağınız egzersizler yeterli, çok akıllı ve tüy dökmeyen bir ırk.

Fatihergun

Evim aile apartmanı arkada küçük bi bahçemiz var günde gezmeye ayıracağım 2saat ,günün çoğunda evdeyim

Fatihergun

Evde alerjisi olan YÖK önceden İngiliz siyah cocer baktım çok tüy döküyordu.

canakavi

Jack russell

canakavi

Enerjisini atmak için sokaga cıkmaya gerek yok o her yerde atıyor elde avucta durmayan hareketli bir köpek eğitimi kolay

YASEMINY

french buldog olabilir . çok uyumlu , kısa tüylü , enerjisi zaman zaman değişebiliyor havlama huyu yok denecek kadar az :)