Deprem Sonrası Kedim Çok Az Mama Yiyor Tuvaletini Yapmıyor

toplama alanında duruyoruz üç gün oldu hayvan çok az mama yiyor ve tuvaletini hiç yapmadı ne yapıcam bilmiyorum açık veteriner de yok

2 CEVAP

Miniss

Öncelikle çok gecmis olsun. Instagramda vetterapist hesabi bu konuyla ilgili bir video paylaşmıştı bakma şansınız var mi?

Anonymus985465

Bulunduğunuz şartlar kelimelerle ifade edilemez. Çok geçmiş olsun.
Evladınız bulunduğu şartlardan dolayı strese girmiştir. Yaş mama yedirebilirseniz faydası olur. Kaka yumuşatıcı Duphalac veya probiyotikli kaka yumuşatıcı Laxamot 8 saatte bir kilisuna göre dozda verebilirsiniz.
İlaçlara ulaşmanız mümkün değilse bir tatlı kaşığı zeytinyağı içirebilirsiniz.
Umarım en kısa zamanda evladınızla sağlıklı, huzurlu ve güvenli hayat şartlarına kavuşursunuz