Hangi Kuru Mama

Cisiiil

Merhaba norveç orman kedisi sahiplendim 5 aylık hangi mamayı kullanmalıyım daha dişleri tam oluşmadı.

6 CEVAP

dilanbulent

5 aylık kedi çok rahat bir şekilde kuru mama yiyebilir aslında. Eğer daha önce yemediyse yaş mama ile karıştırarak o şekilde alıştırabilirsiniz.

Ayrıca bütçenizi yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz. Mama için bütçeniz nedir?

Anonymus985465

Sanabelle
Bozita

Cisiiil

Falicia ya da royal arasında kaldım çok uçuk bir fiyat olmadığı sürece fiyatı mühim değil. kuru mama yiyor tavuklu falicia kullanıyorum şu an

_aleykmsl_

pro plan purina kitten öneririm sindirim sistemi açısından yardımcı ve vitamin açısından güzel bir mama ayrıca kedi dostlarımıza kümes hayvanları içerikli mamalar kullanılmaması gerekiyor pek cok kedinin alerjisi olup fazla tüy dökümüne sebep oluyor elinizden geldiğince deniz ürünü olan içerik kullanın

KremTheCat

Dişler 9 aylığa kadar ancak tamamlıyor kendilerini.
Kısırlaştırana kadar Orijen Kitten, eğer kısırlaştıracaksanızda kısırlaştırdıktan sonra acana indoor kullanabilirsiniz.
Tabi kullanırken kilo kontrolü ve gelişiminide kontrol etmeyi unutmayın.

Bszcn

Biz exclusion kullanıyorduk orman kedisi kırmamıza kısırlaşsna kadar severek tüketiyordu bir sorun olmamıştı tüy dökümü de yoktu veterinerimizde iyi demişti ona da bir bakabilirsiniz kısırlaştırdıktwn sonra veterinerimizin önerisiyle virbac mamaya geçtik ama tabi bu biraz pahalı exclusion kitten uygun fiyatlı diye biliyorum isterseniz bir şans verin bizimki çok seviyordu