Acil Bilen Cevap Verebilirmi

Havva6134

Kedim kısır şehir dışında olduğum için arkadaşım gitti mama vermeye yanlışlıkla saklama kabında eski maması vardı yavru maması sokak kedilerine veririm diye ayırmıştım yanlışlıkla onu vermiş fazlada koymuş sonra yer diye (kedim ne koyarsam bitirir sonraya bırakmaz) bayat ve kısır kedi yavru maması yerse bi seferlik bişey olabilir mi evde tek gece yarın gidip bakacak arkadaşım kötü bişey olmaz değil mi içim hiç rahat değil

4 CEVAP

simbakedi

kısır olmasıyla alakalı bir sorun olmaz, bayat mamada sorun yaşayacağını da sanmıyorum. belki hepsini yemez bayat mamayı benim kedim bitirmemişti çünkü :D

Havva6134

Yani en kötü kusar heralde zehirlenme falan olmaz dimi mamada koku vs bi problem yoktu ama bitirmiştir benim kedim obez ve mama kabında 1 adet mama bırakmaz sonra yesin diye bırakıp çıkarken hep 2. 3. Koyduğumu da yer

simsim1713

Mama bozulmadıysa bir şey olmaz. Bozulduysa da kusarak çıkarır.

Kısırlık konusunda sorun olmaz, bir sokak kedisini kısırlaştırmıştım bir kere. Mahalledeki herkes ona rastgele mama veriyordu bir şey olmuyordu bir tek ben kısır maması veriyordum, bozuk olsa da bir sorun çıkaracağını sanmıyorum. En kötü kusar.