Ağzının Üstünde Yara :((((

Merhaba, dün sabah kedimin ağzının üstünde kanlı açık bir yara olduğunu fark edip hemen veterineri çağırdım. Yeni sahiplendiğim yavrudan geçmiş olabileceğini viral kaynaklı olduğunu söyledi antibiyotik hap tedavisine başladık ve immun şurup kullanıyorum. Benim güzel kızım ilk defa hastalık geçiriyor, ne yapmam lazım nasıl rahat ettirebilirim onu? Daha önce yaşayan var mı ne kadar sürede iyileşiyor?

1 CEVAP

Bszcn

Daha önce başıma gelmedi o nedenle yorum yapamam fakat daha fazla ilgi verebilirsiniz hoşuna gidecektir eminim