Depremden Etkilenen Evlatlarımızın Durumu

Sezgek

Kelimelerle anlatamayacağım kadar zor günlerden geçiyoruz Adana da yaşayan biri olarak etkilendim depremden bitmeyen bir kabus izliyoruz resmen evime giremiyorum belki ama yaşıyorum diye şükrediyorum başımı sokacak bir çatı var yiyecek bir şeyler bulabiliyorum diye utanıyorum kendimi bırakıyorum yavrum için üzülüyorum depremden etkilenen arkadaşlarım yavrularınız nasıl benim kızım bugün nihayet su içmeye başladı evet insanlar göçük altında bir yudum suya muhtaç ama bir yanım da yavrum su içti diye seviniyor ne hissedeceğimi bilemiyorum artık dün rahat bir şekilde uyumaya başmıştı bugün de su içmeye başladı inşlh herkesin yavrusu iyidir Allah hepimizin yardımcısı olsun

5 CEVAP

theo_cheeky

Benimki oyun oynama kavramını unuttu sanki bir anda başka bir kedi oldu. Sadece uyuyor, yiyor ve tuvalete gidiyor.. bir de oyuncağına kelkiniyor. Hoplamaları zıplamaları bitti. Az biraz da olsa yediği içtiği için telaş yapmak istemiyorum ama pazartesi veteriner görmek zorunda kalacağız gibi.

Sezgek

Sabah kalktığımda kızım bütün yediklerini kusmuştu market maması almak zorunda kalmıştım bilmiyorum o yaramadı bilmiyorum üşüttü belki stres Farklı bir mama buldum zor bela onu verdim inşlh bu mamayı kusmaz Allah hepimizin ve yavrularımızın yardımcısı olsun

kbraa55

Insallah atlatirsiniz insanlar ve hayvanlar icin büyük bir travma oldu:(( ölenleri gördükce insanin ici parcalaniyor.Rabbim bir daha yasatmasin

GeceFanzini

Koolkat home sprey var. sadece veteriner ve bazı eczanelerde satılıyor. kediler için sakinlik ve huzur verici.. kedinizin bulunduğu yerlere sıkın, mama kabı, su kabı, tuvaleti, oyun oynadığı yerlere falan.. O biraz daha stresini azaltmasına yardımcı oluyor.

Jiyansutlac

Bütün Türkiye’ye geçmiş olsun sizlerede geçmiş olsun Allah birdaha yaşatmasın bu acıyı benimde hep aklımda deprem bölgelerindeki evde ve sokakta olan hayvanların durumu herkes kendi derdinde olduğunu biliyorum ama sokakta olanlara kim yardım edecek evlerde kalan yada enkazda kalan kedi köpekler de inşallah de yardım ederler 🙏🏻