Beyninde Su Toplamış

akitalove

Merhaba az önce konuştuğum bir kadın yorkshire cinsi bi köpekten bi haber almiş köpeğe benzinlikte bakiliyomuş tabi bu şartlar altinda köpegin beyni su toplamıs ve ellerinden alınmış. Onu sağligina kavusturmak istiyorum.fakat ne yol izliceğimi bilmiyorum daha bilmedigim bir cok ayrinti var sanirim iyi bir bakımla kendiliginden geciyormuş bana bu konu hakknda bilgi verirseniz sevinirim. Köpekcik 2 yaşında ve kısırmış bu arada.

9 CEVAP

Gonderwal

Merhaba Sedanur ^.^,
Çok geçmiş olsun.. Çok ciddi bir rahatsızlık ve veteriner desteginin çok acil alınması gerekiyor.Bu durumlarda ilk 48 saat çok önemlidir.Eger hemen müdahale yapılmazsa beyinde ödem durumu ilerler ve kurtarmak için bir şansın kalmaz.Denge kaybı falan oluşmamıştır umarım.Eger denge kaybı gözlemliyorsan baya ilerlemiş demektir umarım o aşamaya geçmemiştir..bir an önce veterinere götürmelisin..Umarım atlatabilir
Sevgiler

Reyyanhan

Evde yapılacak birşey olduğunu düşünmüyorum telefonda da söylemiştim :/ destek şart

akitalove

Güncell*

ursaminor

Yorkshire nasıl benzinlikte bakılıyormuş yahu? :/
Biz evde zor bakıyoruz yarım saat yalnız kalamıyor çocuk, sokağa çıktığı gün hava biraz serin olsun hemen ateşleniyor :/

Umarım iyileşir bir an önce...

dollfacepersian

Acilen bulunduğu şehir şehirdeki uzman veterinere gitmesi, maddi durumu yoksa Haytap,Havsev,Hipder gibi derneklerden yardım istemesi gerekiyor. Böyle ağır bir duruma hiç birinin tepkisiz kalacağını düşünmüyorum. Yardım bulmak için Instagram dan yada telefondan sende yazabilirsin

evde yapılacak hiç birşey yok bu hayvanın dahada kötüleşmesine sebep olur onu hemen uzman veterinerlere götürün tabi eğerki fazla ilerlemişse veteriner size uyutulmasını söyleyebilir daha fazla acı çekmemesi için:(

akitalove

Tesekkur ederim suan bende degil köpekcik veteriner kliniginde dünden sonra haber alamadim daha bugun tekrar durumunu soracagım

akitalove

Hayvancagizin beyni ona komut veremiyomuş işemesini filan bilmiyomus nereye bulsa işiyomuş yani bildigimiz otizmli bi cocuk gibi

akitalove

Uyutulmasi söz konusu olamaz şuan da fatih veteriner fakültesinde tedavi görüyor. Tesekkur ederim rumeysacim 1 ay sonra sahiplendirilecek