Malt Mı Çim Mi?

BeyzaElmas

merhaba, siz hangi ürünü tercih ediyorsunuz? Kedi çimi ile ilgili birkaç şey okudum. ne kadarı doğru bilmiyorum. sanırım çim yiyince kusarak çıkartıyorlarmış, tüy topaklarını.kararsızım yardımcı olursanız sevinirim. cevaplar için şimdiden teşekkürler...

16 CEVAP

KedimVar

Kesinlikle malt. GimCat'i tavsiye ederim. :)

Feronia

Tabii ki malt...

Cim:tuy kusturur
Malt:tuy diskilatir
Diskiyla atilmasi daha iyi bence.malt olarak gimcat veya beaphar oneririm.

aleyn

malt tüyleri sindirerek atmasını sağlıyor çim ise kusarak, malt verirseniz hem kedi hem sizin için daha iyi olur..

nyssa

merhaba ben arada malt veriyorum,çim de ektim büyüyünce onu da deneyeceğim ama forumda malt öneriliyor gimcat

BeyzaElmas

Hepinize teşekkür ederim.Kararım daha da netleşti:D

edy

diaderm iyi gayet gimcat vermiştim hafif ishal yaptı

Ben gimcat antihairball nutri pockets ödül maması kullanıyorum, bi bakıma malt görevi görüyor. Bir de çim var tabi ki. malt ihtiyacı duymadım ve denemedim ama yakında onuda deneyeceğim.

nyssa

Malt veren arkadaşlar ne sıklıkta veriyor acaba?

aleyn

gün aşırı 3-4 cm kadar veriyorum.

edy

buarada bizim maltın adını yanlış söylemişim diafarm çok memnunuz

edy

çok verilince kabızlık yapabilir demişti veteriner

KedimVar

3 günde 1, 5-6 cm kadar veriyorum.

edy

çimi anlamadı benim kedim

yasement

Çim. Kusmayan kedilerde de diskinin katiligini azaltip diski ile attiriyor.