Sahte Mama?

kedime petlebiden 1,5 kilo n&d narlı ve tavuklu olan kısırlaştırılmış kedi mamasından almıştım. sevdiği için 5 kilolul olanı ******dan aldım bugün geldi, ama paketin üstünde bir kesik vardı ve mama taneleri 1,5 kilo olandan biraz daha büyük, bir sürü yorum vardı ve başka satıcı yoktu, orijinal midir acaba? görselde soldaki ******dan aldığım 5 kilo, sağdaki petlebiden aldığım 1,5 kilo. kokusunda bir sorun yok gibi

6 CEVAP

görsel değişmiş, üstteki 1,5 kilo alttaki 5 kilo olan

simsim1713

Farminaya mail atarsanız paketin tam halini kaç kglık olduğunu uzerindeki lot numarası skt yer alan kısmı, farurayı ve mama tanelerinin resmini orijinal olup olmadığını söylüyorlar. Bence sorgulayın garanti olsun.

5 kg olanı Hangi siteden aldınız alışveriş yapmayalım

Palyaco

Büyük olan orjinal üründür bilginize

Palyaco

Nd tahilli olan büyük taneli tahilsiz olan küçük taneli büyük olasılık aldığınız yeni ürün tahıllı olandır

wixxy

Hangi siteden aldınız ufak olanı?